Bird Electronic Corporation 4027A10M-1435 Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to 10 kW, 7/16(f) - LC(m)
4027A10M-1435 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to 10 kW, 7/16(f) - LC(m)