Bird Electronic Corporation 4027A10M-3534 Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to 10 kW, LC(m) - LC(f)
4027A10M-3534 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 3 W to 10 kW, LC(m) - LC(f)