Bird Electronic Corporation 4027A25M-1212 Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to 9 kW, HN(f) - HN(f)
4027A25M-1212 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to 9 kW, HN(f) - HN(f)