Bird Electronic Corporation 4027A25M-1923 Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to 9 kW, QRM(f) - QRM(m)
4027A25M-1923 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 25 MHz to 30 MHz, 3 W to 9 kW, QRM(f) - QRM(m)