Bird Electronic Corporation 4027A35M-1235 Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to 7.5 kW, HN(f) - LC(m)
4027A35M-1235 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to 7.5 kW, HN(f) - LC(m)