Bird Electronic Corporation 4027A35M-1414 Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to 7.5 kW, 7/16(f) - 7/16(f)
4027A35M-1414 - Bird Electronic Corporation Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to..
Description
Bird Electronic Corporation Power Sensor, 35 MHz to 45 MHz, 3 W to 7.5 kW, 7/16(f) - 7/16(f)