Bird Electronic Corporation 4027F10M-1414 Precision Filtered Power Sensor, 13.56 MHz, 100 W to 10 kW, 12 MHz to 15 MHz, 7/16(f) - 7/16(f)
4027F10M-1414 - Bird Electronic Corporation Precision Filtered Power Sensor, 13.56..
Description
Bird Electronic Corporation Precision Filtered Power Sensor, 13.56 MHz, 100 W to 10 kW, 12 MHz to 15 MHz, 7/16(f) - 7/16(f)