Bird Electronic Corporation 4028B10M-1 Precision Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 1 kW to 30 kW
4028B10M-1 - Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 10 MHz to 15..
Warranty: 0 Stnd
Shipping: FOB EXW
Description
Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 1 kW to 30 kW