Bird Electronic Corporation 4028B400K-1 Precision Power Sensor, 400 kHz, 500 W to 50 kW +/ to 2%, 1-5/8 Flanged Connector
4028B400K-1 - Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 400 kHz, 500 W..
Description
Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 400 kHz, 500 W to 50 kW +/ to 2%, 1-5/8 Flanged Connector