Bird Electronic Corporation 4028C10M-1 Precision Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 600 W to 60 kW, 3-1/8 Flanged
4028C10M-1 - Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 10 MHz to 15..
Description
Bird Electronic Corporation Precision Power Sensor, 10 MHz to 15 MHz, 600 W to 60 kW, 3-1/8 Flanged